O mně

Psycholog & lektor

PhDr. Aneta Langrová


Psychologii jsem studovala na Univerzitě Palackého v Olomouci. Zde jsem i o několik let později získala titul PhDr.

Během pracovních let jsem měla možnost poznat prostředí několika psychiatrických klinik, krizového centra sv. Kryštofa v Olomouci či detoxikačního oddělení Vojenské nemocnice v Olomouci.

Následovalo několik let v HR, kde jsem se věnovala rozvoji zaměstnanců, vzdělávání, osobním konzultacím či seberozvojovým školením.

Aktuálně jsem již čtvrtým rokem na rodičovské dovolené, nicméně během těchto krásných let jsem působila jako psycholožka na Farmaceutické fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Publikuji články pro webové stránky Psychologie.cz a Psychologie Dnes, konzultuji a školím pro několik společností. Jsem autorkou knihy "Úžasní takoví, jací jsme".

Věřím, že můžeme žít spokojeně. Můžeme žít šťastně. Je ale pravda, že někdy k tomu nevedene nejlehčí cesta...Někdy potřebujeme pomocnou ruku. Chytit se této ruky mnohdy vyžaduje mnoho síly a odhodlání. Naději. Já nepochybuji, že to jde. Společně tomu půjdeme na proti. Tempem, které Vám bude vyhovovat a které budete potřebovat.© 2024 PhDr. Aneta Langrová Psycholog Hradec Králové Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!